Nadya

Nadya – linka č. 60

kartárka, veštkyňa, koučing, tarot, magické karty
Volám sa Nadya a o duchovno a ezoteriku celkovo sa zaujímam od svojich 10 rokov kedy mi zomrela moja mamička. Po tejto tragickej udalosti som  začala cítiť iné bytosti okolo mňa a ako jediná z rodiny som tiež dokázala vycítiť, keď ma duch mojej mamičky navštívil.
Nikdy som sa neučila vykladať karty z knižiek alebo podľa návodov. Dostala som túto schopnosť darom a asi od svojich 12 tich rokov som začala čítať z ruky a začala sa zaujímať o výklad z kariet. Od tej doby som bola iná ako ostatné a začalo ma to ťahať k duchovnému štýlu života čím ďalej tým viac …
Dnes už sa výkladu z kariet venujem viac ako 30 rokov, pracujem aj s klasickou a mennú numerológiou, každé číslo aj písmeno má totiž svoju vibráciu, ktorá nejakým spôsobom ovplyvňuje Vás život.Proto sa ku príkladu niektoré ženy po svadbe úplne zmení, iné priezvisko im totiž spôsobuje inú vibráciu k menu ak dátumu narodenia.
Zameriavam sa najviac na partnerské vzťahy, preto sa na mňa neváhajte obrátiť keď Vám vo vzťahoch niečo neklape ako má.
Pracujem tiež s cigánskymi kartami o odpoviem vám na konkrétne otázky, ktoré mi položíte.
Srdečne sa teším na vaše zavolanie. S láskou Nadya
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!