Lukáš – linka č.16

Kartár, veštec, tarot, anjelská terapia, partnerské vzťahy, kyvadlo

Zdravím a vítam Vás na mojom profile,

volám sa Lukáš a narodil som sa v znamení Býka. Výkladu z kariet sa venujem už viac ako 15 rokov, som kartár a veštec pre ktorého žiadna otázka nie je tabu.

V rámci svojich výkladov z kariet a veštenia budúcnosti prepájam hneď niekoľko vešteckých metód, používam viac druhov kariet a vykonávam aj anjelskú terapiu. Už od detstva ma to vždy ťahalo ku kartám, energiám, ezoterike a tajomne.

Moja babička mi po svojej smrti tento veľký dar nazerala do osudu druhých odovzdala. S kartami som dospieval, rozprával priateľom, známym, rodine a všetko sa postupne začalo plniť, návody teda vyčítané z knižiek nemám. Všetko prišlo samo. Postupom času mi chodili rôzne videnia. Som za tento dar vďačný aj keď je to veľké brimne. Pracujem s tarotovými kartami, anjelskými kartami, cigánskymi kartami a mariáškami. Na výklad používam aj svoje kyvadlo, ktoré mi po babičke zostalo. Som vďačný, že pre vás tu môžem byť k dispozícii a prostredníctvom svojho daru, môžem pomáhať všetkým, ktorí to potrebujú. Ak chcete a oslovil som Vás, využite teraz možnosti mi zavolať a pýtať sa na lásku, prácu, partnerstvo… jednoducho a jednoducho na všetko čo Vás zaujíma, či vám nedá spať.

Budem sa tešiť na Vaše zavolanie

S úctou Lukáš

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, – Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!