Lucia

Lucia – linka č.83

veštkyňa, karty Lenormand, kyvadlo, partnerské vzťahy, vízia
Vítam Vás na našej veštiarni,
volám sa Lucia a pracujem pre Vás denne ako kartárka a veštkyňa. Špecializujem sa na výklad kariet Lenormand už viac ako 10 rokov. Pri svojich výkladoch používam okrem iného aj krištáľové kyvadlo, ktoré mi vždy pravdivo ukáže odpovede na otázky, ktoré pokladám.
Predtým som pracovala v zdravotníctve, ktoré ma naučilo veľa z oblasti fyzického tela a pod. Neskôr som začala v priestoroch jednej krásnej čajovne poskytovať klientom výklady kariet a za tie roky mojej práce som spoznala mnoho ľudských neľahkých osudov.
Viem teda, že sa každý z nás neraz ocitne na rázcestí a potrebuje poradiť. Preto som tu teraz pre Vás na našej online veštiarni. Pomôžem Vám otvoriť oči a ukázať smer cesty, upozorniť na nepríjemné záležitosti a nájsť nový smer života, nájsť motiváciu, sebarealizáciu, osobný rozvoj, zvýšiť sebavedomie a odpoviem Vám na otázky, ktoré Vám robia starosť, ktoré Vás ťaží … Nebojte sa a zavolajte, pýtajte sa na lásku, partnerské vzťah, nový domov, financie, prácu … proste na čokoľvek čo Vás zaujíma.
Teším sa na Vaše zavolanie
S láskou Lucia
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!