Irena – linka č.10

magické karty, veštkyňa, krištáľová guľa, partnerské vzťahy, práca, deti

Moje meno je Irina a už dlhé roky pracoval v kartárka a veštkyňa. K veštbe budúcnosti rada
používam krištáľovú guľu a svoje vlastnoručne vyrobené magické karty. Keď mi bolo 12 rokov, má babička pôvodom romka mi na smrteľnej posteli odovzdala svoj dar videnia. Sprvu som tento dar a veľké požehnanie nevedela používať, ale postupom času sa mi stále objavovali pred očami vízie. Od tej doby sa mi otvoril svet netušených tajov.

Som tu pre Vás k dispozícii takmer stále, som totiž kartárka na plný úväzok. Má špecializácie sú partnerské vzťahy a vzťahy celkovo. Neváhajte sa na mňa obrátiť s akoukoľvek otázkou. Budem Vám vždy nápomocná. Tu na veštiareň som sa vrátila po dlhodobé zdravotné indispozíciu, preto budem rada, keď zavolajú aj klienti, ktorí mi už v minulosti volali.

Budem sa tešiť na Vaše zavolanie.
Vaša Vidiaca Irena

Pre okamžité spojenie s Vami vybranou kartárku vytočte na svojom telefóne číslo 900 799 505 (2 € / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!

Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 28, –  Kč/min —> po registrácii a dobití balíčka minút vytočte na svojom telefóne číslo 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!