Irena

Irena – linka č. 36

veštba budúcnosti, tarot grálu, anjelské karty, rozbor partnerského vzťahu, životné poradenstvo, láska
Vítam Vás na našej veštiarni,
moje meno je Irena a už skoro 20 rokov  pracujem ako kartárka, veštkyňa a životná poradkyňa. Svoj dar som objavila kedysi dávno v zapadnutom kníhkupectve, kde na mňa vypadli mojej prvej vykladacie karty a ako sa hovorí nič nie je náhoda. Začala som teda vykladať súrodencom, babičkám, tetičkám, všetko sa plnilo a teraz som dnes a denne vyhľadávaná mnohými ľuďmi pre svoje zručnosti.
Pri výklade kombinujem hneď niekoľko vešteckých metód aby som čo najlepšie dokázala interpretovať čo je v osude napísané. Najradšej k výkladu používam tarotové a anjelské karty, ktoré ma celý život sprevádzajú a sú mojim skvelým pomocníkom k rozboru všetkých problémov.
Ak si neviete rady vo vzťahoch či už pracovných, rodinných alebo partnerských, neváhajte mi zavolať. Mojou špecializáciou sú partnerské vzťahy. Rada poradím ako sa vo vzťahu posunúť ďalej alebo vyriešiť akúkoľvek krízu. Všetko spoločne dokážeme vyriešiť.
Rada Vám budem nápomocná v riešení Všetkých problémov.
vaša Irena
Pre okamžité spojenie s Vámi vybranou kartárkou vytočte na svojom telefóne číslo 0900 799 505 (2EUR / min) —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!
Môžete tiež využiť lacnejšieho volania s registráciou už od 1 eura / min  —> po registrácii a dobití balíčku minút vytočte na svojom telefóne číslo + 420 226 218 856 —> po krátkom úvode zvoľte číslo linky danej kartárky a ste ihneď prepojení!