Adriana – linka č. 31

Volám sa Adriana, výkladu kariet a spirituálnemu poradenstvu sa venujem už viac ako 10 rokov. Vždy ma zaujímali veci medzi nebom a zemou, mágia, bylinky a tiež sila drahých kameňov.

Všetky tieto znalosti a zručnosti dnes využívam na to, aby som Vám všetkým pomáhala.

Pri rozhovore s vami používam tarotové, anjelské a cigánske karty, ktoré mi ukážu nielen Vašu budúcnosť, ale aj minulosť a prítomnosť, čo je veľmi dôležité, pretože väčšina našich dnešných aj budúcich problémov má svoje korene v minulosti.

Pomôžem vám riešiť veci, ktoré sa už stali a vás stále trápia. Rovnako s vami môžem rozobrať vašu súčasnú situáciu a zistiť, čo robíte zle. Pokiaľ neviete kadiaľ kam ukážem vám možnosti a poradím, čo by pre vás bolo najvhodnejšie. Osud je zvrátiteľný, takže to, že sa vám v tejto chvíli nedarí neznamená, že to nemôžete zmeniť! Len musíte vedieť ako a tiež musíte byť pripravení na to, čo vám osud chystá, aby ste neboli zaskočení. Budem sa Vám snažiť vždy kvalitne pomôcť vo Vašej súčasnej situácii. Som tu pre Vás… s láskou Adriana

Pro okamžité spojení s Vámi vybranou kartářku vytočte na svém telefonu číslo 906 500 505 (50 Kč/min) —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !

Můžete také využít levnějšího volání s registrací již od 30,- Kč/min  —> po registraci a dobití balíčku minut vytočte na svém telefonu číslo 226 218 856 —> po krátkém úvodu zvolte číslo linky dané kartářky a jste ihned přepojeni !