Ezoterická predajňa a veštiareň

Ezoterická predajňa a veštiareň

Naša spoločnosť patrí k najväčším tuzemským poskytovateľom komplexných ezoterických služieb.

Okrem online veštiarně Harmónia môžete tiež využívať ponuky z našej kamennej predajne a ESHOPU – Obchod Harmónia, kde nájdete viac ako 4000 druhov tovaru – bylín, korenín, čajov, olejov, prírodnej kozmetiky, sviečok, vykurovadiel, ezoterické literatúry, energetických šperkov, drahých kameňov a výrobkov z nich, magických predmetov a dekorácií.

Súčasťou kamenné predajne je tiež KAVIAREŇ A čajovňa, kde nájdete viac ako 200 druhov výberových káv, čajov, sušeného ovocia a hlavne denne čerstvé a lahodné domáce zákusky a limonády. Príďte si oddýchnuť a vychutnať lahodnú kávu a vždy čerstvé dezerty!

Okrem kamenné predajne a ESHOPU môžete navštíviť tiež našej privátnej kamennú veštiareň, ktorá je súčasťou Obchodu Harmónia.

V privátne kamennej veštiarne sa Vám naši veštci budú vo veľmi príjemnom prostredí venovať, tak dlho ako bude potrebné. Naši najlepši veštci, ktorí sú dostupní pre privátne konzultácie v kamennej veštiarne vidíte v dolnej časti stránky.

Je možnosť objednať sa na osobné či telefonické konzultácie z oblasti výkladu kariet, energetického liečenia, Bachove kvetové terapie, SRT, mágie, rituálov, odstraňovanie kliatieb a čiernej mágie, odblokovanie negatívnych energií, očistu priestorov.

OBJEDNÁVKY: +420 792 520 064

ALEBO EMAIL: karty-opava@email.cz