Vodnár

Vodnár

Horoskop na mesiac November

Vaša pravdovravnosť je niekedy vražedná. Máte tendenciu hovoriť každému, čo si o ňom myslíte. Lenže už nedomýšľam, že by ste mohli niekomu poriadne ublížiť. Navyše si myslíte, ako nie ste čestní, že dokážete povedať svoj názor. Lenže všetko s mierou. Duše ľudí sú krehké a nie vždy a nie všetci unesú vašu kritiku. Naviac sa predsa môžete mýliť. Veď je to len váš názor, ktorý nemusí byť úplne pravdou.
Láska a priateľstvo
Nechcete sa viazať na jeden náprotivok. Ich striedanie vám vyhovuje, pretože sa neradi podriaďujete. Lenže v polovici mesiaca sa všetko zmení a karta sa obráti. Stretnete partnera, ktorý vám zmení život.
Peniaze a práca
Peniaze viete zarobiť a dokonca máte šťastie na menšie výhry. Ak budete šetriť, môžete si dovoliť kúpiť nové auto či chalupu, ale to by ste museli prestať utrácať peniaze za veci, ktoré nepotrebujete.
Rodina a vzťahy
S vaším náprotivkom si momentálne moc nerozumiete, dokonca u vás dochádza k talianskej domácnosti. Hádate sa kvôli maličkostiam. Vesmír sa na to už nemôže pozerať a v polovici júna vám pošle na pomoc lásku.
Zdravie a kondícia
Opatrujte si žily, môže dôjsť k zápalom či sa vám na nohách začnú tvoriť kŕčové. Zamerajte sa už teraz na prevenciu. Nenoste vysoké podpätky, hýbte sa, veľa pite a striedajte teplú a studenú vodu.