Škorpion

Škorpión

Horoskop na mesiac November

Milí Škorpióni, zatiaľ čo pre iné sú problémy veľmi nepríjemnou zložkou života, pre vás predstavujú výzvu, ktoré sa chopíte dokonca s nadšením. A je jedno, či sú to problémy pracovnej alebo vzťahové. Váš pozitívny prístup vám potom pomôže ťažkosti minimalizovať a veľmi skoro sa ich zbaviť úplne. Každý by si z vás mal vziať príklad. Začiatkom mesiaca jeden problém budete riešiť a opäť sa super výsledkom.
Láska a priateľstvo
Vy sa teda naozaj nemusíte obávať, že zostanete sami. Naopak, opačným pohlavím sa to bude okolo vás len hemžiť. Zatiaľ možno trvalý vzťah nehľadáte, to ale neznamená, že pre vás už nie je pripravený.
Peniaze a práca
Svoju prácu zvládate vážne na výbornú. Kolegovia vám môžu len ticho závidieť vaše úspechy a nasadenie. Možno sa od vás niečomu priučí. Vaša usilovnosť bude tiež súvisieť s vyšším platom a mimoriadnymi odmenami.
Rodina a vzťahy
Tento mesiac praje rodinným aktivitám, predovšetkým tým športovým a hlavne vodným. Vydajte sa teda podľa počasia na kúpalisko alebo do aquaparku. Vaše deti vám za to budú vďačné a vy si ich aspoň užijete.
Zdravie a kondícia
Ak ste mali nejaké problémy so zdravím, teraz sa všetko vydá lepšou cestou, po neduhoch nebude ani pamiatky. K tomu prispela vaša dobrá nálada a pozitívne ladenie, takže choroba sa vám vyhne oblúkom.