Lev

Lev

Horoskop na mesiac November

Najprv na tom, milí Levíci, nebudete nijako ružovo, ale to nepotrvá večne. Začnite sa pripravovať na lepšie obdobie. Snažte sa robiť veci, ktoré vás tešia, pozerať sa na svet pozitívnemu očami a nezabúdajte sa často smiať. Uvidíte, že to lepšie obdobie príde skôr, než keby ste mali čierne myšlienky. Všetko máte iba vo vašej hlave, tak si tam upracte. Vesmír vám praje rovnako v ďalšom sebavzdelávanie.
Láska a priateľstvo
Váš náprotivok je v poslednej dobe bez nálady a uzatvára sa do seba. Vy to máte naopak, preto ho beriete ako veľkého sebcov. Skúste sa ale vžiť aj do jeho pocitov, možno, že pre neho nájdete pochopenie.
Peniaze a práca
Čo ste zasiali, to zožnete. A týka sa to predovšetkým financií. Ak ste podnikli väčšie či menšie investície, tento mesiac sa vám konečne začnú peniažky vracať. Môžete už teraz premýšľať, zač je miniete.
Rodina a vzťahy
Ak potrebujete menšiu zmenu a túžite po rôznych úpravách domova, nemali by ste s tým váhať. Vaša rodina bude nadšená vašimi nápadmi a bude vám všemožne nápomocná. Navyše spolupráca utuží rodinné vzťahy.
Zdravie a kondícia
Môžete byť vďační za svoju fyzickú kondíciu. Každý by vám ju mohol závidieť. Tiež zdravie máte výborné. Môžete si ho ďalej hýčkať predovšetkým pohybom a zdravou stravou, samozrejme absenciou cigariet a alkoholu.