Kozorožec

Kozorožec

Horoskop na mesiac November

Milí Kozorožci, máte veľmi veľa povinností, ale s časom je to horšie. Bohužiaľ budete musieť pracovať nadčas a budete sa cítiť unavení. A veľa práce budete mať nielen v zamestnaní, ale aj doma. Napriek tomu by ste si mali nájsť aspoň chvíľu na odpočinok, je to veľmi dôležité pre vašu pohodu aj pracovnú výkonnosť, ktorá klesá, ako únava stúpa. Jedzte tiež veľa vitamínov a minerálov, trochu vám to pomôže.
Láska a priateľstvo
Ak túžite po stálom partnerovi, ešte navyše takom, ktorý má zmysel pre humor a chápe vašu dušu, máte veľkú šancu práve takého stretnúť hneď začiatkom mesiaca. Nenechajte si ho ujsť, ľutovali by ste.
Peniaze a práca
Máte dlhy a vaša finančná situácia je nezávideniahodná. Riešte tento problém zavčasu, inak vás pohltí. Budete si musieť nájsť, aspoň dočasne nejakú brigádu alebo lepšie platenú prácu. Ale zvládnete to.
Rodina a vzťahy
Tento mesiac by mal patriť vašim deťom. Buďte im vzorom aj kamarátom. Uvidíte, že sa vám vynaložený čas vráti. Bude sa im dariť lepšie v škole aj v mimoškolských aktivitách, a ešte si vás budú vážiť.
Zdravie a kondícia
Bude skvelé, keď povediete deti k športu, ale dajte na seba pozor, pretože v júni vám budú hroziť úrazy. A ty teraz naozaj nemôžete potrebovať, pretože budete mať veľa povinností. Takže opatrne.