Baran

Baran

Horoskop na mesiac November

Prvá polovica mesiaca nebude pre vás nijako ružová. Budete sa cítiť unavení av strese, čo spôsobí, že budete v zamestnaní robiť často chyby. Ani finančná oblasť nebude žiadna hitparáda a opačné pohlavie vás bude neustále rozčuľovať, ale to je vaša chyba. Neviete si stanoviť hranice a nedbáte na ich dodržiavanie. Mali by ste to všetko napraviť a tiež vyraziť na dlhšiu odpočinkovú dovolenku.
Láska a priateľstvo
Najprv nebudete spokojní so svojou drahou polovičkou, bude vás rozčuľovať každé slovo, ktoré prednesie. Ale v priebehu júna sa vaše vzťahy dostanú na normál a obojstranná zlá nálada pomaly odznie.
Peniaze a práca
Pracujete v strese, práca vás nebaví a so šéfom nie ste rozhodne na rovnakej vlne. Dokonca dôjde k častejším hádkam medzi vami. Mali by ste tento problém začať riešiť, inak vám môže hroziť aj prepustenie.
Rodina a vzťahy
Radi by ste si oddýchli aspoň doma, ale bohužiaľ po príchode z práce sa na vás navalia problémy, ktoré musíte riešiť. Navyše si každý sťažuje na každého a vy nemáte chvíľku pokoja. Choďte sa sami prejsť.
Zdravie a kondícia
Po tele sa vám môžu tvoriť zápaly a dokonca v dôsledku toho hrozí aj zvýšená teplota. Radšej si zájdite k lekárovi, nech vám odoberie krv. Zbavte sa tiež strachu a zloby v živote, otravujú vám zdravie.