Vzťah Dvojplamene – karmických duchovných dvojčiat

Vzťah Dvojplamenů  karmických duchovných dvojčiat

O koncepte Dvojplamene toho bolo napísané veľa a koluje veľa názorov a presvedčenia. Zdá sa, že záujem o túto tému rastie tým viac, čím viac sa prejavuje v realite. Muži a ženy z celého sveta sa ocitajú v situáciách, keď stretnú svoje dvojča a nič už potom nie je ako predtým. Ale čo je to vlastne Dvojplamene? Hovorí sa, že Dvojplameny, niekedy tiež párové duše, sú doslova druhou polovicou našej duše. Každé z dvojčiat je, hotová – kompletná ‘duše sama za seba; a to natoľko, nakoľko sme len schopní popísať časť celku ako, kompletné ‘. Ale ak sú pospolu, dohromady oba, tvoria ešte niečo viac. Niektorí veria, že každý máme len jeden Dvojplamen, od ktorého sme sa dobrovoľne oddelili a vydali sa na vlastnú cestu, inkarnovali sa mnoho životov, pozbierali celé spektrum ľudských skúseností a stále sa približujeme k tomu, aby sme vyzařovali viac lásky, zatiaľ čo si začíname spomínať, kto v skutočnosti sme.
Hovorí sa, že príde čas, kedy sily stvorenia vedené impulzom Života vyjadriť väčšie krásu a pravdu spôsobí, aby sa Dvojplameny znovu spojili. Takéto spojenie je prísľubom niečoho úžasného, ​​čo sa vynorí vďaka sile a vášni, ktoré reprezentujú potenciál vzťahu Dvojplamene. Toto znovuspojenie jediné Duše na ľudskej úrovni zahŕňa uvedomenie, rovnováhu a integráciu našich mužských a ženských súčastí a vzostup jednotlivých vedomí aj zdieľaného vedomia ako celku. Tiež sa hovorí, že dvojčatá sa spájajú vo svojej poslednej inkarnácii na planéte, takže môžu vystúpiť spolu. Niektoré znaky zjednotenie sú u mnohých rovnaké: prvé stretnutie je úplne neočakávané a nepredvídané a v mnohých prípadoch nechcené. Obe dvojčatá bývajú už v pevnom vzťahu, mnohí majú rodinu a zariadený život. Obaja Dvojplameny sa vyvíjajú do chvíle, kedy sú relatívne šťastní sami so sebou a kedy si sú istí svojím poslaním. Obyčajne k takému zjednoteniu dochádza medzi dvoma relatívne vyspelými dušami.
Podľa tradície, keď k tomu došlo u domorodých kultúr, mali ľudia pre tento fenomén veľké pochopenie. Kmeň, dediny alebo komunita podporovali obe rodiny tak, aby smerovali k naplneniu potenciálu – pretože sa verilo, že je to niečo, čo v konečnom výsledku pozitívne ovplyvní každého. V dnešnej spoločnosti však bohužiaľ nemáme toľko uvedomenie a súcitu a proces zbližovania Dvojplamene je posudzovaný ako v zásade zlý a deštruktívne. Ale musíme si uvedomiť, že hlavnou podstatou tohto vzťahu je objavovať a vyjadrovať lásku spôsobom, ktorý bude inšpirovať a viesť ostatných k tomu, aby robili to isté. Je to skúsenosť, ktorá pozýva Dvojplameny a ponúka im nevšedný príležitosť nájsť a vyjadrovať Lásku, ktorá nepozná medzí a hraníc; Lásku, ktorá dokáže každého, kto cíti tú energiu, viesť k hlbšiemu precítenie lásky k sebe samému a k túžbe slúžiť všetkému Životu. Z toho vyplýva, že zdieľajú osud, ktorý je oveľa väčšia, než si Dvojplameny sami dokážu vôbec predstaviť. Najzložitejšia časťou procesu môže byť túžba previesť vzťah do prednastavených štruktúr.
Inokedy zase oba Dvojplameny odvážne bojujú a s veľkou vierou a predstavivosťou budujú život, ktorý ctí pravdu toho, kým naozaj sú ako pre svojho partnera, tak aj pre svoje záväzky voči rodine a komunite. Nakoniec, tento vzťah je zrodený z Lásky a Láska ho dvíha. A rovnako ako všetko ostatné v ľudskom živote, stupeň obtiažnosti a klasifikácia existujúcich a vyjadrená bolesť je dokonalým odrazom nášho odporu (individuálneho i kolektívneho) k tomu, čo JE, alebo čo by malo byť. Až donedávna sa verilo, že stretnutie dvojplamenných párov, je na planéte veľmi vzácnym javom. Avšak sa ukazuje, že pribúda ľudí, ktorí to prežívajú, pravdepodobne je to nevyhnutná súčasť stúpajúceho duchovného uvedomenia a pozdvihované všeobecného vedomia v tomto dôležitom čase planetárnej evolúcie. Ľudia sú stále bližšie túto možnosť a na duševnej úrovni sa pripravujú túto príležitosť uskutočniť. Je potrebné pochopiť, že bez ohľadu na to, ako sa vzťah javí ostatným, je to predovšetkým taký vzťah, ktorý zahŕňa duchovnú službu v mene Veľkého Odhalenie (pravdy). To je hlavný dôvod, prečo sa Dvojplameny navzájom hľadajú a zjednocujú, pretože vzťah vytvára ohromnú silu tvorivej energie, ktorá je použitá nielen na ich vlastný vývoj ale pre dobro všetkých.
Je to rýchla a účinná pomoc pri pozdvihované vedomia planéty. Na ľudskej úrovni, kde hrajú svoju rolu strach, zmätenie a odpor, je niekedy ťažké rozpoznať, či ste stretli svoje dvojča, alebo či intenzita príťažlivosti ktorú prežívate je nejakou karmickou zápletkou. Neexistuje žiadny test, ako jedno od druhého rozlíšiť, je to len v hĺbke pocitov a príťažlivosti na duševnej a duchovnej úrovni. Nemožno to nijako zmysluplne opísať iným ľuďom, zostáva to posvätným tajomstvom, ktoré existuje len medzi Dvojplameny samotnými.
Aj v prípade, kedy ste si absolútne istí, že ste stretli svoj Dvojplamene, nie je absolútne žiadna záruka, že budete obaja schopní čeliť intenzite vzťahu a v zdraví ho prežiť. Táto intenzita sa prejavuje predovšetkým na úrovni duše, ale zasiahne a ovplyvní všetky aspekty vašej bytosti. V takýchto prípadoch sa stretnutie s dvojčaťom stáva akýmsi spúšťačom a zrýchlením vedomého duchovného vývoja buď pre jedno, alebo obidve dvojčatá, čo ich môže priviesť k sebe bližšie, aby bola schopná žiť spolu aj z praktického hľadiska.
V zásade, schopnosť byť spolu a prežiť ucelený plný život pospolu vrátane láskyplného pozdvihnutie oboch zúčastnených rodín závisí na sile, uvedomenie na úrovni duše a predovšetkým na oddanosti a službe Láske. Jeden základný element vzťahu Dvojplamene je, že vaše dvojča vás pozná lepšie, než ktokoľvek iný vo vesmíre, aj napriek tomu, že ste spolu boli len veľmi málo, alebo vôbec v tomto živote. Táto „znalosť“ presahuje skúsenosti, osobnosť aj naučené zvyky a pôsobí ako impulz k zmene, ktorá je rýchla a divoká. Všetko, čo potrebuje uzdraviť, sa uzdraví, všetko, čo je potrebné nechať ísť, odchádza. Ak nie, Dvojplameny to vedia a rýchlo pracujú na čo najrýchlejšom riešení. Pretože mnoho Dvojplamene pochádza z rôznych krajín, kultúr a prostredie, často nemajú ani spoločný jazyk.
Každé dvojča má svoje vlastné spojenie s Duchom, ale spoločne sa zdá ich komunikácia vylepšená a zladená. Dvojplameny rýchlo vytvorí a začnú využívať telepatické spojenie, ktoré je veľmi hlboké a často pôsobí komicky. Keď sa na svoje dvojča pozriete, keď ho držíte, pobozkáte, ste s ním, máte intenzívny pocit, že ste prišli DOMOV. Čas strávený spolu je ako pobývanie v oáze uprostred púšte, alebo ako keď zbadáte Slnka po roku v temnote. Všetky vzťahy až do chvíle stretnutie s Dvojplamene slúži pre obe dvojčatá ako príprava na to, čo príde. Láska Dvojplamene sa neprejavuje automaticky ako romantická láska, hoci nastanú romantické chvíle. Nie je to ani výhradne silná sexuálna príťažlivosť, hoci je toho často základnou súčasťou. V zásade, keď stretnete svoj Dvojplamene, začnete zažívať obrovský vnútorný otras, duchovné revolúciu, ktorá predchádza hlbšiemu porozumeniu seba samého a významu Božské Jednoty.
Bude to pre každého a na všetkých úrovniach jedna veľká výzva. Bude to popostrkovat každej z dvojčiat, aby integrovali mužskú aj ženskú súčasť seba samého a posunuli sa do väčšej sebalásky, čo je schodík k naozajstnej bezpodmienečnej Láske. Tento vzťah v sebe skrýva potenciál zažiť lásku, ktorá prekonáva priestor i čas. Nie je vskutku iná voľba. Je to nádherná pravda. Je to kombinácia Krásy a Pravdy, vyjadrená Láskou.
Na záver dodajme, že vzťah Dvojplamene je možné brať ako most k väčšiemu pochopeniu a integráciu Lásky. Vedie to obe dvojčatá a všetkých, ktorí idú v ich svetle k vyššiemu stavu bytia a vedomia. Dáva im to príležitosť slúžiť niečomu omnoho väčšiemu, než bolo ich predchádzajúce vnímanie, sú obdarovaní a požehnaní úlohou, ktorý ovplyvní všetok život na planetárnej úrovni aj omnoho ďalej. Viac než na jednotlivcoch vnútri dvojice záleží na kombinácii ich silných stránok a schopnosti milovať, ktoré otvárajú dvere k objaveniu lásky pre všetkých. Buďte otvorení. Vyhľadávajte príležitosti ako cítiť a prejavovať väčší sebalásku.
Vaše Príznaky Transformácie