Prečo ženy trpia na cysty, výtoky a bolestivú menštruáciu?

Prečo ženy trpia na cysty, výtoky a bolestivú menštruáciu?

V dnešnej dobe snáď už neexistuje jediná žena, ktorá by nemala nejaké „ženské problémy“. Čím je to dané? Pozrime sa najskôr, kde je zakorenená prapôvodná príčina: v našom podvedomí plynúcim z života nášho prapokolení ženské línie. Ako žili naše babičky? Boli vychovávané v patriarchátu, v diktatúre otca, živiteľa rodiny, a mlčiace dusiaci sa neslobodné ženy – matky, starajúci sa poslušne o domácnosť a deti. Akékoľvek problémy, emócie, pocity, jej názory, boli absolútne tabu. Nieje sa preto dovod diviť, čo za potlačované „hrôzy“, psychické tlaky a depresie, muselo v našich praprababičkách a babičkách narastať. NE-vyslovený hnev, nespokojnosť, NEradost, žiadny prejav emócií, nesmelo sa hovoriť, len ticho na všetko prikyvovať a so všetkým súhlasiť. Negatívne emócie ženy dusili v sebe, ako sopky bez ventilu. Výsledkom boli zdravotné problémy vo forme najčastejších ochorení kĺbov, ženských orgánov, pásových oparov. Žena nebola pravou ženou, bola vedená ako utlačená matka a slúžka. Jej túžby a sny, tie museli ísť bokom. Z týchto pocitov potlačovali „pravú“ ženu v sebe a následnú výchovou svojich dcér, ktoré viedli rovnakým modelom. Takto sa tento problém prenášal a prenáša na ďalšie a ďalšie generácie žien a mladých dievčat. V novodobých rodinách to vyzerá tak že, Muž – otec – vladár, striktne a tvrdo vychováva svoju dcéru a zakopáva jej jej ženské krehké sebavedomie, rovnako tak, ako to už urobil u svojej manželky. Dievča si tým nesie ďalej starý MODEL OTCA a prejavuje sa to nielen menštruačnými problémami, ale aj psychickými problémami s mužmi a jej budúcimi partnermi. Preto tvoria ďalej samá problematická partnerstva a stále hľadá „kde“ je tá jej príčina krachujúcich a zlých vzťahov.
Vaječníky:
Vaječníky sú dva – preto predstavujú nás a nášho partnera. Naše partnerstvo … Aké je vaše partnerstvo? Je spokojné? Netrápi vás v ňom niečo? Niekedy značí neschopnosť prijať partnera úplne do seba, aby spoločne bolo splozeno niečo nové. Dokážete prežívať zdravý sex a vyvrcholenie? Alebo s tým máte problémy a hanbíte sa za to? Problém v telesnom kontakte k partnerovi ukazuje náš strach sa úplne PARTNEROVI odovzdať. Napríklad máme pocit, že mu nie sme „dosť dobré“, dosť štíhle pekné … atď. Žijete v stálom strachu, že partnera stratíte a budete ZASE samy? Alebo naopak sme dlho bez partnera a máme strach, že už žiadny partner nepríde? STRACH, opäť ako hlavný zabijak a duchovný spúšťač.
Veľká krvácavosť:
Tak veľmi vnímate život za nespravodlivý, tak moc vám chýbajú city, láska, objatie, súznenie. Žijete otázkou, prečo práve ja? Prečo sa to deje práve mňa? Prestali ste veriť na zázraky a na lepšiu budúcnosť. Veľkým krvácaním z vás odchádza všetka radosť v živote (krv = radosť). Menštruačná krv je plač boľavých a zjizvených žien na duši. Na silu toku krvi a počtu dní možno poznať, ako veľmi prijímame SVOJE ženstvo alebo ako ste ako žena neprijata mužom, tak ako by ste chcela. ČASTO si toto ale ženy robia samy. Autodestruktivně žijeme v presvedčení, že „na to nemám“, že mám tu „špíček“, „pneumatiku“, celulitídu a ďalšie negatívne predsudky na svoju osobu. Vieme vymyslieť krásne názvy NAŠICH NEDOSTATKOV, TO NÁM ŽENÁM IDE VÝBORNE. 🙂 Muž vám to odsúhlasí, keď vy ho sama o tom presviedčate a ste si svojimi nedostatkami tak istá. Najskôr musíte prijať sama seba a až potom môžete naplno prijať partnera. Veľká krvácavosť = veľký plač ženy a veľké unikanie RADOSTI A NÁDEJE.
Silné a bolestivé krvácanie:
Trápi ženy, ktoré vynakladajú pri plnení svojich každodenných povinností a úloh maximum fyzických aj psychických síl. Vydávajú z seba maximum energie a často až zbytočne. Sú na seba zbytočne tvrdé, prísne, zadávajú si svoje úlohy a všetko „čo musí stihnúť“ samé. Majú pocit, že keď samy pred sebou zadané úlohy nesplní, tak zlyhávajú ako ženy. Tvrdú výchovou, tvrdými pravidlami, ktoré zadávajú hlavne samy sebe. Za svoju drinu naivne čakajú slová vďaků a vďačnosti za svoje vynaložené nadľudské úsilie, ktorého sa ale nedočkávají a nastáva obrovské sklamanie. Nie sú samy so sebou spokojné, vidí na sebe len samé chyby a to je aj dôvod, prečo sa samy tak uháňajú a toľko si samy nakladajú. Necíti v živote žiadnu radosť, život vnímajú, že je len o povinnostiach, úlohách a sklamaniach. Vnímajú svet ako nespravodlivý, bez radosti, bez pomoci.
Ženy trpiace silnou menštruáciou:
Skúste sa už nebáť. Nevzdávajte sa svojich snov o Princovi na bielom koni. Nepočúvajte posmechy, že takí neexistujú. Pamätajte, že to radia vždy len tí, ktorí ztrpknuli na duchu a prestali v zázraky veriť. Nenechajte si vnútiť ich „bolestivé skúsenosti“. Je to ich presvedčenie, nie vaše. Princovia existujú, len nesmiete prestať veriť. To je to najhoršie čo môžete urobiť. Princ príde, ale čaká na vás, až vy budete pripravená v hĺbke duše. Vaša viera dokáže zhmotniť všetky želania. Majte pevnú Vieru a čakajte, verte v zázraky, aj keď to nebude hneď, nestrácajte vieru …
Vaše Príznaky transformácie