Akým mužom sa vyhnúť

Aký typ muža vás priťahuje? Snedý, modrooký, fyzicky zdatný, dominantný,
srandista či zadumaný intelektuál? Pre život z tohto jedálnička vyberajte
opatrne. Niektoré typy mužov totiž môžu váš svet rozdrviť alebo úplne zničiť!

Tušíte, na koho si dať pozor?

Áno, láska je slepá. Ako inak si vysvetliť, že ženy koľkokrát žijú s mužmi, ktorí si ich nezaslúži? Pritom by stačilo zložiť si ružové okuliare už pri výbere potenciálneho partnera. Oddeliť zrno od pliev ale nie je jednoduché. Možno že muž, s ktorým sa dá normálne žiť, patrí k ohrozeným druhom. Alebo sa to tak aspoň javí pri pohľade na zoznam štrnástich typov mužov, ktoré opísal sexuálny kouč Sean Jameson z írskeho Dubline na svojom blogu. Tieto exempláre vraj podľa neho nie sú pre dlhodobý vzťah vhodné!
1. Príliš nadšený športovec
Tento typ človeka patrí k tímovým hráčom, na druhú stranu šport môže brať až príliš vážne. Tvrdo pracuje na svojom tele a venuje tomu všetok voľný čas. A keď má konečne voľno, šport sleduje v televízii, alebo stráži podiel sacharidov v jedle, ktoré mu varíte.
Ujasnite si, čo je pre vás dôležitejšie … Pekné telo, alebo kvalitný čas, ktorý vám partner venuje?
2. Umelec
Umelec je bohém a pomerne náročný človek. Často sa zdá byť zadumaný, čo ženy priťahuje. Či už preferuje maľbu, grafický dizajn, poéziu alebo hudbu, máva problémy s inšpiráciou.
Keď ju hľadá, nie je k mání. Koľkokrát aj niekoľko dní. trochu nerozumné počínanie voči partnerstvo …
3. Večný hráč
Milovník videohier má svoj svet, do ktorého partnerka nemusí patriť. hranie považuje za spôsob úniku od reality – teda asi aj od vás. Beriete to?
4. Sociopat
Je tajomný a možno trochu temný. Neveria ľuďom a zvláštne sa chová voči okolitému prostredie. Spája v sebe plachosť, nedôveru aj neprispôsobivosť. Trvá dlho, než sa k nemu niekto dostane. Snáď máte tú trpezlivosť. Ak nie, môže vás vzťah s niekým takým postupne zničiť.
5. Kráľ večierkov
V škole bol pravdepodobne dosť populárny. „Je to spoločenský motýľ, ktorý je stále zaneprázdnený a veľmi obľúbený. Jeho partnerka má často pocit, že chodí s celebritou.
To je zo začiatku sympatické, však čo potom, keď ti dvaja spolu nikdy nie sú sami? „pýta sa Sean“
6. Sebavedomý vzdelanec
Je lačný po informáciách, zbiera vedomosti a pôsobí ako inteligentná kniha. bohužiaľ obvykle tiež poučuje a opravuje. A to fakt nie je pre každého …
7. Technický nadšenec
Miluje počítače, mobilné telefóny, konzoly, videohry, Drone a ďalšie zariadenia. tým všetkým chce byť obklopený, a ak to preháňa, stáva sa závislým.
Schválne, ako často odkladá mobil a naplno vás počúva?
8. Slobodomyseľný hippie
„Je to slobodný duch, ktorý si rád vychutnáva hudobné a rôzne ďalšie festivaly. Pokiaľ túžite po večné relaxácii a zábave, tak prosím,“ ďalej opisuje Sean Jameson s tým, že ani tu to na hlboké a pevné záväzky moc nevyzerá.
9. Nevyliečiteľný romantik
Niekedy romantický človek môže byť viac zamilovaný do predstavy lásky, než do partnerky. Znesiete každodenné vyznania, srdiečka, jemné zaobchádzanie a uctievanie? Áno, aj romantik vás môže priviesť k šialenstvu, a to už len preto, že nemusí byť realistický v tom, čo vzťah vlastne obnáša.
10. Dominantné muž s veľkým M
Je silný a tvrdý. Chápe autá a šport, pije pivo a zo všetkého najradšej má poriadnu flákotu mäsa. Neznáša rečičky, ufňukané paničky, city a rozprávanie si o vzťahoch. to je pre neho hrob!
Ako sa vám s ním bude žiť? Ak sa navyše chová veľmi autoritatívne, tak ťažko.
Ako kedysi napísala americká terapeutka a skúsená psychologička Laura Schlessinger. „Najskôr je to sexy, pretože sa jedná o stelesnenie mužnej sily, lenže keď vo svojom živote zaujmete silnejšiu pozíciu, dostanete sa do úlohy pubertálneho dieťaťa, ktoré
revoltujú proti zkostnatělému ockovi. „Amen.
11. Obchodník
Biznismen je zameraný na ciele a plány, ktorým venuje veľa času a úsilia. Možno tvrdia, že to všetko robí pre vás dvoch, ale často býva v skutočnosti ženatý skôr sa svojou prácou, ako s vami. Vadí vám, keď stále nie je k mání, neodpovedá na správy a na poslednú chvíľu ruší naplánované stretnutia? Ak nie, máte partnera.