Ako volať?

Ako volať do veštiarne HARMÓNIA?

Jednoducho zoberiete svoj mobilný telefón, vyťukáte číslo 0900 799 505 počujete krátku hlášku s uvítaním do našej veštiarne, po chvíli už môžete vyťukať číslo linky Vami zvolenej veštice či kartárky.
kartárky, ktoré sú k dispozícii (online) a pripravené vám pomôcť, vidíte na každej stránke v ľavom stĺpci veštice ONLINE.
Nič nie je náhoda, ak chcete nechať voľbu kartárky na osudu, počkajte na náhodné spojenie. Po prepojení sa predstavte a povedzte svoju otázku na ktorú potrebujete poznať odpoveď.
Naša skúsené poradkyne Vám skrze orákulum oznámi erudovanú a veľmi profesionálnu odpoveď. Vše je veľmi jednoduché a rýchle, nemusíte sa báť zbytočného predlžovania hovoru, sme poctiví, to znamená, že nenaberáme minúty tam kde nemusíme a dĺžku hovoru s kartárkou si volí klient podľa svojho uváženia.
Zavolajte nášmu tímu a nebudete litovat.Vše funguje presne tak ako inzerujeme. Bez cestovania, bez čakania, bez objednávanie, teraz v tejto chvíli sú Vám naše špecialistky pripravené pomôcť. Využite teda možnosť získať ihneď výklad budúcnosti a náhľad na situáciu, ktorý je mnohokrát veľmi dôležitý pre vyriešenie Vašich starostí a to všetko z pohodlia Vášho domova.
Volajte 0900 799 505 a získajte ihneď odpovede na svoje otázky.