AKO K NÁM ANJELI PREMLÚVAJÚ?

Hovoria k vám anjeli?

Nachádzate všade pierka alebo sa vám opakujú sekvencie určitých čísel? Zdá sa vám, že vidíte znamenia v prírode av oblakoch? Prečítajte si 10 možných dôvodov, prečo vidíte anjelské znamenia a čo sa vám vaši sprievodcovia snažia povedať.

Úlohou anjelov je sprevádzať nás na tejto zemi a pomáhať nám na naplnenie našej úlohy. Robia to napríklad tak, že nám do cesty posielajú určité posolstvá a znamenia, ktoré sú často veľmi osobné a nikto iný im nebude rozumieť. Niektoré obvyklé znamenia od anjelov, s ktorými sa ľudia stretávajú, sú opakujúce sa anjelské čísla, pierka, motýle a vtáky, drobné predmety, ktoré nachádzate z ničoho nič na zemi, tvary, ktoré zbadáte v oblakoch alebo určité pocity v tele, napríklad brnenie.

Niektorí popisujú aj zvonenie v ušiach alebo anjelskú hudbu, svetelné záblesky, zvláštne správanie zvierat alebo veštecké sny. Medzi ďalšie často popisované znamenia patrí dúha. Ľudia často majú pocit, ako by sa ich niekto dotýkal, najmä zo strany alebo zozadu.

Všetky tieto prejavy sa považujú za dôkaz anjelskej prítomnosti.

Prečo vidíte anjelské znamenia

Prechádzate procesom duchovného zasvätenia Začínate zrejme okolo seba vnímať duchovný rozmer reality, a tá k vám hovorí. Znamenia sú tiež typickejšie v situáciách, keď o pomoc a radu aktívne žiadame, alebo ako odpoveď na vyslané modlitby a magické rituály. Uistenie na vašej ceste Často tieto znamenia prichádzajú nečakane v situáciách, keď riešime určitú dilemu alebo sa zaoberáme rozhodnutím, ako je napríklad sťahovanie alebo odluka od partnera. 

Jste ve správný čas na správném místě

Některá znamení jsou situační, v tom smyslu, že jejich významem je pouze určité potvrzení nebo ujištění, že například na tuto akci máte jít a tohoto člověka jste měli potkat.

Jak začít rozumět znamením

Existuje umění naučit se rozeznávat jemné signály, kterými k vám vesmír hovoří. K tomu se velmi osvědčuje vedení deníkových záznamů, kam si zaznamenáváte sny, vyslaná přání, modlitby a rituály a také zvláštní znamení, která každý den vidíte. Po čase vám díky zápiskům všechno lépe do sebe zapadne a začne dávat smysl.